pbt2
pbt1
pbt3

SILAH SETLERI

ADIM ADIM SAHA EKİPMANLARINIZI OLUŞTURMAYA BAŞLIYORUZ

1.ADIM SİLAH SEÇİMİ

PAİNTBALL SİLAHLARI SAHANIZIN EN ÖNEMLİ MALZEMESİDİR.
SAHANIZA SEÇECEĞİNİZ SİLAHLAR TABİİ Kİ BÜTÇENİZE DE UYGUN OLMAKLA BİRLİKTE OYUNA GELEN MÜŞTERİLERİNİZ İÇİN DE ZEVKLİ BİR OYUN VE TEKRAR GELME SEBEBİ OLMALIDIR !

ÖRNEK VERECEK OLURSAK :BRAVO ONE SAHALAR İÇİN ÇOK GÖRSEL OLMASINA RAĞMEN BAYAN VE ÇOCUK MÜŞTERİLER İÇİN BÜYÜK VE AĞIR OLABİLECEK BİR SİLAHTIR !

BU ANLAMDA SEÇİMLERİNİZİ YAPARKEN KARMA SETLER YAPARSANIZ MÜŞTERİLERİNİZE HEM ÇEŞİT HEM DE OYNANABİLİRLİK AÇISINDAN EN UYGUN SİLAHLARI SUNMUŞ OLURSUNUZ.

SAHANIZA YETECEK KADAR SİLAHI,ADETLERİNİ SEÇEREK SEPETE EKLEYİNİZ VE 2. ADIMA GEÇİNİZ.İSTEDİĞİNİZ ZAMAN GERİ DÖNÜP SEPETİNİZİ AZALTABİLİR/ÇOĞALTABİLİR YA DA ÜRÜN DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

 

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • TIPPMANN CRONUS TAKTİKAL (THERMAL SET)
  SET HALİNDEDİR : SET İÇERİĞİNDE : 1 ADET TÜFEK + 1 ADET THERMAL MASKE (PROTO YADA HELİX) + 1 ADET ŞARJÖR + 1 ADET 12 Oz Co2 TÜP + SİLAH TAMİR BAKIM APARATLARI BULUNMAKTADIR.   TIPPMANN CRONUS TAKTİKAL  Ürün hem Paintball Türkiye, hem de üretici tarafından 2 yıl garanti altın..
  152$
 • Tippmann TMC M4 Carbine Paintball İşaretleyici
  TEK TÜFEK ..
  190$
 • TIPPMANN CRONUS BASİC (THERMAL SET)
  TEK TÜFEK   TIPPMANN CRONUS BASİC Ürün hem Paintball Türkiye, hem de üretici tarafından 2 yıl garanti altındadır. Ürün sıfır ve orjinal kutusunda gönderilmektedir.        ÖZELLİKLER AÇIKLAMA: Cronus işaretleyici ço..
  107$
 • TIPPMANN SIERRA ONE (THERMAL SET)
  TEK TÜFEK   Tippmann Sierra One AR15 Style Paintball Marker Ürün hem Paintball Türkiye, hem de üretici tarafından 2 yıl garanti altındadır..  Ürün sıfır ve orjinal kutusunda gönderilmektedir.           ÖZELLİKLE..
  185$
 • TIPPMANN BRAVO ONE ELİTE (THERMAL SET)
  TEK TÜFEK   Tippmann Bravo One Elite Marker Ürün hem  PAİNTBALL TÜRKİYE , hem de üretici tarafından 2 yıl garanti altındadır..  Ürün sıfır ve orjinal kutusunda gönderilmektedir.  Ürünler aynı gün kargoya verilecektir.  &..
  170$
 • TIPPMANN 98 CUSTOM ACT (THERMAL SET)
  Tek Silah     ÖZELLİKLER Kalibre: 68 Çalışma Sistemi: Yarı Otomatik (Açık Kurma Kolu-Arkadan Darbe) Şarjör Kapasitesi: 200 Kullanılabilir Gazlar: Karbondioksit, Kuru Hava, Azot ..
  184$

 


PAINTBALL MALZEMELERİ VE PAİNTBALL SAHALARI İÇİN ARADIĞINIZ HERŞEY

PAİNTBALL SAHA KURULUMU , 12 KİŞİLİK PAİNTBALL SAHA KURULUM PAKETLERİ . 16 KİŞİLİK PAİNTBALL SAHA KURULUM PAKETLERİ , 20 KİŞİLİK SAHA KURULUM PAKETLERİ  , PAİNTBALL TÜRKİYE

PAİNTBALL SAHA KURULUM FİYATLARI , PAİNTBALL SAHASI NE KADARA MAL OLUR ? , PAİNTBALL MALZEME FİYATLARI ,  PAİNTBALL SAHASI NASIL KURULUR ? , PAİNTBALL SİLAHLARI EKİPMANLARI

paintball oyna , paintball malzemeleri , paintball nasıl oynanır , paintball silahları , paintball fiyat , paintball video , paintball sahaları istanbul ankara izmir , paintball sahası kurmak istiyorum , paintball ruhsatı

PAİNTBALL KIYAFETLERİ , PAİNTBALL HAVA SİSTEMLERİ , PAİNTBALL GÜVENLİK AĞI , PAİNTBALL THERMAL MASKE , PAİNTBALL MERMİSİ , PAİNTBALL BOYA TOPU , PAİNTBALL MERKEZİ KURMAK

PAİNTBALL AKSESUARLARI , PAİNTBALL KAMUFLAJ , PAİNTBALL TÜP CONTASI